Birštono Taurė 2021

Birželio 10-13 dienomis

Lietuvos karšto oro balionų XXIX-asis čempionatas 

1991- 2021

Once you have tasted flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skywards.

- Leonardo Da Vinci

Lietuvos oreivių federacija kviečia geriausius šalies pilotus pasitikrinti savo jėgas į XXIX-ąjį nacionalinį čempionatą. Jau birželio 10-13 dienomis Birštonas taps Lietuvos varžybų centru. Pilotai varžysis dėl geriausio piloto titulo atlikdami įvairaus sudėtingumo užduotis (daugiau apie užduočių atlikimą galite rasti čia). Numatomi penki skrydžiai, kuriuos stebėti kviečiami ne tik miesto svečiai, bet ir karšto oro balionų mylėtojai iš visos Lietuvos.

Vasarą pasitiksime kaitindami Birštono miesto atmosferą degikliais, o kokie tavo planai?

Dalyvių sąrašas

Nr.VardasPavardėKomandaŠalis
1VytasKerdokasSmileLietuva
2RomanasMikelevičiusPadangių gėlėsLietuva
3Laurynas KomžaOK LituanicaLietuva
4Dovydas VaitkevičiusKubicek Factory Team/ AudenisLietuva
5Valerij MachnorylovLietuvos rytasLietuva
6Martynas LyčiusAlytaus oreivių klubasLietuva
7VytautasJunevičiusIlonos AngelaiLietuva
8Gintautas MockaitisBitėLietuva
9AlfredasReikertasGrybai krepšyjeLietuva
10Kęstutis PetronisOreivystės CentrasLietuva
11Justinas ČižiusPramogos oreLietuva
12Vytautas SviderskisMeška balioneLietuva
13Julija RomanovskajaVilmestaLietuva
14ŽydrūnasKazlauskasAudenisLietuva
15RenataNarbutėKOK'saiLietuva
16GiedriusVaituleviciusAleksasLietuva
17TadasGegevičiusVilniusLietuva
18AlfredasVaurasTelšių oreivių klubasLietuva
19ArnasŠostakasŠurkiniaiLietuva
20Danielius AugustasKomžaLediniaiLietuva
21Marek DravnelEuropramogosLietuva
22RimasKostiuškevičiusMarijampolėLietuva
23LaurynasMikalajūnasPadangių nuotykiaiLietuva
24RokasKostiuškevičiusArunas ir draugaiLietuva
25SergejKuliničOreivystės CentrasLietuva
26VytautasRudžianskasLietuva
Birštono taurė 2020

Renginio programa

preliminari renginio programa (gali keistis pagal oro sąlygas)

KETVIRTADIENIS, 2021.06.10

PENKTADIENIS, 2021.06.11

ŠEŠTADIENIS, 2021.06.12

SEKMADIENIS, 2021.06.13

Akimirkos iš 2020 m. renginio

Už nuotraukas dėkojame P. Grigaliūnui

Renginio rėmėjai

Be Jūsų renginys neįvyktų!

Varžybų pareigūnai

Eugenijus Komas

Varžybų sportinės dalies direktorius

Eduardas Alūzas

Saugumo pareigūnas

Julius Venskus

Vyr. skaičiuotojas

Daiva Rakauskaitė

Žiuri

Robertas Komža

Žiuri

Aivaras Ūzas

Rezultatų skaičiavimas

Deividas Pinkevičius

Rezultatų skaičiavimas

Virmantas Šmatas

Vyr. meteorologas

Darius Mikalajūnas Jr.

Meteorologas

Rokas Rajackas

Meteorologas

Jolanta Šuopytė

Vyr. matuotoja

Rasa Kapačinskaitė

Matavimo komanda

Urtė Zabitaitė

Matavimo komanda

Aušra Venskienė

Matavimo komanda

Giedrė Katinienė

Matavimo komanda